A Berettyó, a DEAC és a Szoboszló is simán nyert

Kabán sima hazai siker, Monostorpályiban nem bírtak a felek egymással.

Derecskei LSE–Sárrétudvari KSE 1–3 (1–3)

100 néző. Vezette: Török Z. (Csiszár K., Péter A.)

Derecske: Nógrádi I. – Vadász I., Sólyom M., Alimán J., Burkus D., Szilágyi M., Gali V., Okos T., Kiss S.(Fekete B.), Szűcs Z., Papp Á. Edző: Szép Sándor.

Sárrétudvari: Kiss B. – Rozsik K., Szűcs P., Juhász B., Tóth N., Füleki B. (Erős L.), Tiszai G. (Gál M.), Szabó T., Fegyverneki M., Bogár M., Nagy T. Edző: Bodó Lajos.

Gól: Gali V., illetve Tiszai G., Tóth N. (2)

Jók: Senki, illetve Fegyverneki M., Tóth N., Nagy T.

Kiállítva: Szilágyi M.

Ifi: 0–7.

Szép Sándor: – Derecske–Fegyverneki Máté 1–3. Nagyon jól játszott, gratulálunk a játékához! Úgy tűnik, kisebb kátyúba került a szekerünk, de mint ahogy a sikereket is tudjuk kezelni, úgy ezt a vereséget is kezelni fogjuk. További sok sikert kívánunk a Sárrétudvari csapatának!

Bodó Lajos: – Az első félidei játékunknak köszönhetően megnyugtató előnyt szereztünk. A második félidőben már csak annyit sikerült kiadni magunkból, amely az eredmény megtartásához volt elég. Van egy kis hiányérzetem a rúgott gólokat illetően. Gratulálok a fiúknak! Április elseje óta nem találtunk legyőzőre, szépen menetelünk a kupában és a bajnokságban is. Külön szeretnék gratulálni Kovács Balázs Ifi játékosunknak, aki a múlt héten hét gólt szerzett egy mérkőzésen, úgy gondolom ez nem mindennapi teljesítmény és ezzel toronymagasan vezeti a góllövőlistát. Szeretnék még a csapat nevében gratulálni Bogár Márknak névnapjához és Fegyverneki Máthénak születésnapjához! Sok sikert kívánok a nagyon szimpatikus derecskei csapatnak!

Kabai Meteorit SE–Hajdúsámsoni T.T.I.SZ.E. 4–1 (2–0)

100 néző. Vezette: Puskás Z. (Tőkés R., Rezes M.)

Kaba: Szücs G. (Jónás B.) – Sarkadi A., Jeges Z., Karika M. (Tamás M.), Almási Z., Plókai G. (Kremiczki F.), Kovács M. (Varga P.), Kozma L., Németi M., Czidor R.,Kiss R. (Szabó B.) Edző: Kiss Lajos.

Hajdúsámson: Bíró T. – Csatári D. (Mertin D.), Mertin L., Halász Z., Molnár Á., Béke F., Szabó B., Gyöngy T., Dávid T. (Bacskai A.), Illés J., Varga S. (Biri B.) Edző: Halász Zoltán.

Gól: Kiss R., Kremiczki F. (2), Kovács M., illetve Bacskai A.

Jók: Mindenki, Kozma L. a mezőny legjobbja, illetve Senki.

Ifi: 2–9.

Kiss Lajos: – A mai mérkőzésen végig irányítani tudtuk a játékot és végre nem csak kialakított, hanem értékesített helyzeteink is voltak. Az az egy dolog bosszant, hogy megint összehoztunk egy buta gólt, ami sajnos mostanában jellemző ránk. Ettől függetlenül maximális elismerésem a játékosoknak, átérezték ennek a mérkőzésnek a fontosságát és így is teljesítettek. Szücs Gergőnek a külföldi munkavállalásához sok sikert kívánunk! Öltözőnk ajtaja számára mindig nyitva áll!

Halász Zoltán: – Óriási egyéni hibákat követtünk el hátul, melyekből ellenfelünk könnyű gólokat szerzett, így simának tűnő vereséget szenvedtünk.

Berettyóújfalui SE–Polgári VSE 12–0 (8–0)

100 néző. Vezette: Kovács Á. (Prezenszky M., Jánvári M.)

Berettyóújfalu: Virányi G. (Sándor M.) – Kardos I. (Sustyák D.), Szabó G. (Sándor Sz.), Nagy S., Nagy B. (Szabó P.), Csordás J., Daróczi D., Jancsó A., Takács Z., Ékes G., Nagy R. (Békési D.) Edző: Szitkó Róbert.

Polgár: Kovács Zs. – Csőke M., Pöstényi I., Tóth M., Vincze Cs., Molnár D., Reszegi L., Bolgár D., Csorba T., Nagy M., Szitai Z. Edző: Szőke Ferenc.

Gól: Daróczi D. (2), Jancsó A. (3), Szabó G.(4), Nagy S., Ékes G., Takács Z.

Jók: Mindenki, illetve Nagy M., Molnár D., Csőke M.

Ifi: 4–0.

Szitkó Róbert: – Hoztuk a kötelező győzelmet, szerencsére amit az elején meg tudtuk könnyíteni saját magunknak a szerzett góljainkkal, így viszonylag hamar eldőlt a mérkőzés. Innentől kezdve a következő mérkőzésre kell koncentrálnunk és nem adjuk fel a küzdelmet a dobogóért folytatott harcban.

Szőke Ferenc: – Csak annyit tudok mondani, hogy így jött ki az eredmény. Az ellenfél nagyon játszott, mi elfogytunk. A jelenlegi csapat erre volt képes.

Debreceni EAC–Hajdúnánás GB. FK 5–0 (1–0)

300 néző. Vezette: Mészáros Cs. (Pál G., Karasi M.)

Debrecen: Dukát P. – Vékei N., Sós D., Ménes M., Balás V. (Posta N.), Csák Zs., Révai Z. (Molnár M.), Kincses D., Simonka R. (Sütő B.), Madar Cs.(Szarka J.), Barabás Z. (Ozsváth J.) Edző: Sáfár László.

Hajdúnánás: Tömöri A. – Fodor J., Berán B. (Takács Á.), Juhos L., Kondora K., Cservák T., Kiss L. (Péntek A.), Fodor T., Zsuga Á., Kovács M. (Tóth T.), Papp R. Edző: Daróczi Péter.

Gól: Ménes M. (2), Csák Zs., Simonka R., Posta N.

Jók: Madar Cs., Vékei N., Kincses D., Ménes M., illetve Senki.

Ifi: 1–2.

Sáfár László: – Nagyon jól szervezett ellenféllel kerültünk szembe ma. Ügyesen játszottak, de ma pontosabbak voltunk az átlagosnál is, több helyzetünket is sikerült gólra váltani. Ezt a tendenciát próbáljuk a jövőben is követni, hogy eredményesek lehessünk.

Daróczi Péter: – Egy sportszerű mérkőzésen a jobban játszó DEAC-tól vereséget szenvedtünk. A mérkőzés végeredménye a valós helyzetet nem igazán tükrözi, de azt kell mondanom, hogy a DEAC csapata megérdemelten nyerte meg a mérkőzést, még ha egy-két ítélettel nem is értünk egyet. Gratulálok Safiéknak! Sok sikert a DEAC együttesének a folytatáshoz!

Monostorpályi SE–Téglási VSE 0–0

250 néző. Vezette: Tatár I. (Muszka Z., Németh M.)

Monostorpályi: Szabó A. – Nyilas J., Patka J., Tapoti J., Nyilas Sz., Cseke B., Bereczky B., Gellért M. (Kiss G.), Tóth A., Dorogi Gy. (Bodnár I.), Lakatos Zs. Edző: Kaszás János.

Téglás: Nagy Cs. – Nagy A., Lakatos F. (Pelles T.), Kiss J., Dobrán T., Kapusi J. (Danó H.), Hevesi F., Csapó A., Deák D., Danó Zs., Danó N. Edző: Szabó Imre.

Jók: Bereczky B., Lakatos Zs., illetve Nagy Cs., Deák D., Nagy A., Kiss J., Csapó A.

Ifi: 3–4.

Kaszás János: – Az első félidei kiegyenlített játék után, a második félidőben teljesen átvettük a játék irányítását, nagyon sok gólhelyzetet kialakítottunk, de a befejezésbe mindig hiba csúszott, így maradt a döntetlen.

Szabó Imre: – Küzdelmes mérkőzésen, kis szerencsével elhoztunk egy pontot, ami nem tudjuk, hogy mit fog érni a bajnokság befejeztével.

Hajdúszoboszlói SE–Hosszúpályi SE 4–0 (1–0)

40 néző. Vezette: Butt T. (Tóth T., Tóth Sz.)

Hajdúszoboszló: Csobán I. – Mezei M. (Kunkli B.), Kovács Gy. (Butor Cs.), Kálmán Z., Pap L., Éder G., László R., Szabó M. (Csuka T.), Galgóczi P. (Márton D.), Pataki P., Szabó G. Edző: Sarkadi Zoltán.

Hosszúpályi: Bagi T. – Lakatos M., Apagyi R., Rostás K., Rostás G., Purguly E., Horogh F., Lakatos T., Nagy Sz., Olajos G., Fábri D. Edző: Darnai József.

Gól: Szabó M. (2), Pap L. (2)

Jók: Szabó M., Pap L., illetve Bagi T., Fábri D., Apagyi R., Horogh F.

Kiállítva: Éder G., illetve Rostás K.

Sarkadi Zoltán: – Lehet, hogy a legközelebbi meccsen tíz emberrel kell kiállnunk, mert sokkal jobban és motiváltabban futballoztunk emberhátrányban. Nehéz győzelem volt, de sikerült gólokat rúgnunk.

Darnai József: – Az első félidő utolsó percében kissé túl buzgó fiatal játékvezető jogtalan tizenegyes előnyhöz juttatta a hazai csapatot, ezt szóvá tettem neki, s engem kiállított. A második félidőben szinte végig irányítottuk a mérkőzést. Érdemtelen vereséget szenvedtünk. Szeretném megköszönni annak a tizenegy játékosomnak, akik „könnyűvé tették dolgomat” a csapat összeállításánál, ők állították össze a csapatot, mivel csak tizenegyen voltunk.

-HBN-

Gyorsan szeretnél értesülni a Rangadó híreiről? Csatlakozz hozzánk! Eredmények, interjúk, átigazolási hírek első kézből.