Robog a Monostor, A dorog nyerte az EL Classico-t

A DASE otthon, a Nyíradony idegenben nyert.

20 néz? Vezette: Gulyás S. (Pál G., Percze Zs.)

Debrecen: Faragó Á.– Kiss L., Tornyai V., Pálma Cs., Pázmándi D., Szalóczi Z. (Németh K.), Nahhas R. (Horváth P.), Varga V., Dobos Á. (Mészáros K.), Kovács M., Molnár B. (Rácz N.) Edz?: Dér István.

Hosszúpályi: Fejér G.– K?nig A., Rostás K., Rostás G. (Purguly E.), Kun Á. (Lakatos E.), Fábri D., Nagy Sz., Lovász V., Apagyi R. (Olajos G.), Bencsik A., Bagi T. Edz?: Darnai József.

Gól: Kiss L., Varga V. (2), Nahhas R., Kovács M., illetve Olajos G., Bagi T.

Jók: K?nig A., Fábri D., Lovász V.

Darnai József: – A 2-5-ös végeredmény ellenére szeretném megdicsérni csapatomat. A második félidei játékkal -kis szerencsével- akár még ponttal is hazatérhettünk volna. Az utóbbi id?k gyenge teljesítményéhez képest, a második félid?ben nyújtott játékunk biztató a jöv?re nézve.

Szövetkezetek SE–Hajdúnánás GB. FK 2–0 (1–0)

350 néz? Vezette: Sz?cs L. (Pocsai G., Kertész F.)

Hajdúdorog: Tóth Z.– Iván K., Dálnoki Zs., Juhász T., Balla K. (Szabó Z.), Simicsku I. (Pogácsás J.), Papp J. (Bak I.), Pogácsás J., Gurbán A., Harsányi Z. (Kiss A.), Franczel P. (Francel R.) Edz?: Juhász Bertalan.

Hajdúnánás: Tömöri A.– Fodor J., Juhos L. (Szarka I.), Kondora K., Cservák T., Csizmadia Cs. (Kovács M.), Fodor T. (Péntek A.), Tóth T. (Félegyházi Z.), Mile M. (Takács Á.), Zsuga Á., Papp R. (Kiss L.) Edz?: Daróczi Péter.

Gól: Juhász T., Dálnoki Zs.

Jók: Mindenki, a mez?ny legjobbja Juhász T., illetve senki.

Ifi: 1–0.

Juhász Bertalan: – Történelmi pillanatnak lehettünk ma tanúi, hiszen mióta visszakerültünk a megyei I. osztályba, a Hajdúnánás csapatát most el?ször sikerült legy?znünk. A siker kulcsa az volt, hogy egységesek, motiváltak, fegyelmezettek tudtunk maradni és kontráinkból veszélyes ziccereket, helyzeteket sikerült kialakítani. A mai gy?zelemhez szükség volt még azokra az emberekre is, akik kilátogattak a mérk?zésre és buzdították a csapatot. Köszönjük nektek! További sok sikert a Nánásnak! Hajrá Dorog!

Daróczi Péter: – A szomszédvári rangadón remek id?járási körülmények között, egy jól felkészített ellenféllel találkoztunk. Jól kezdtük a mérk?zést, helyzeteink megvoltak, aztán egy egyéni hiba (vitatott gól) megpecsételte a sorsunkat. Talán ha holnap reggelig játszunk, akkor sem rúgtunk volna ma gólt. Gratulálok a Hajdúdorog csapatának, megérdemelten gy?ztek! Nagyon finom volt a vacsora, köszönjük szépen e nemes gesztust! Sok sikert kívánok nekik a folytatásban!

Téglási VSE–Nyíradony VVTK 0–2 (0–1)

200 néz? Vezette: Takács I. (Rezes M., Buczkó B.)

Téglás: Nagy Cs.– Danó H. (Nagy A.), Lakatos F., Kiss J., Dobrán T., Kapusi J., Csapó A., Lovas M. (Bánfi Cs.), Pelles T., Deák D., Danó Zs. (Nagy J.) Edz?: Szabó Imre.

Nyíradony: Gyurina J. (Bodnár P.)– Furó Zs. (Szabó T.), Vasas T. (Gáll F.), Takács A., Pataki E., Tóth G. (Mercs J.), Kiss I. (Baranyai B.), Linzebold Zs., Gyügyei Z., Daru I. (Rózsa O.), Kapitány K. Edz?: Orosz János.

Gól: Kiss I., Furó Zs.

Jók: Nagy Cs., Deák D., Kiss J., Pelles T., illetve Linzenbold Zs., Daru I.

Ifi: 3–2.

Szabó Imre: – Keveset birtokoltuk a labdát, védekezésre kényszerített minket a Nyíradony csapata. Félid?nként egy-két lehet?ségünk volt gólszerzésre, amelyeket nem tudtunk érvényesíteni. A kapusunk jól védett, helyenként jól védekeztünk, ellenfelünk helyzetkihasználása ma nem volt meggy?z?, így vállalható vereséget szenvedtünk.

Orosz János: – A rengeteg kihagyott helyzet miatt nehézzé tettük magunknak a mérk?zést egy lelkesen játszó hazai csapat ellen.

Monostorpályi SE–Debreceni EAC 3–2 (0–1)

150 néz? Vezette: Puskás Z. (Varga Gy., Áncsán T.)

Monostorpályi: Szabó A.– Nyilas J. (Tapoti J.), Patka J., Jávorszky J. (Kiss G.), Nyilas Sz., Cseke B. (Bodnár I.), Berecsky B., Gellért M., Tóth A., Dorogi Gy., Lakatos Zs. (Rózsa N.) Edz?: Kaszás János.

Debrecen: Ozsváth J.– Süt? B. (Barabás Z.), Madar Cs. (Posta N.), Sós D., Balás V. (Molnár M.), Ménes M., Csörg? K., Révai Z., Kincses D., Simonka R., Dukát P. Edz?: Sáfár László.

Gól: Bodnár I.(2), Lakatos Zs., illetve Süt? B., Balás V.

Jók: Az egész csapat és Bodnár I. a mez?ny legjobbja.

Ifi: 1–3.

Nyilas József: – Az els? félid?ben egyetlen egy hibát vétettünk, amelyet kihasznált a szervezetten játszó DEAC. Azonban az els? játékrészben nekünk is több lehet?ségünk volt, amelyeket sajnos nem sikerült gólra váltanunk. A második félid?ben támadóbb szellemben akartunk focizni, de az ellenfél újfent kihasználta hibánkat, és 0-2 után három kapufát is rúgott egy percen belül. A szerencse viszont mellénk állt, így ezeket nem sikerült értékesíteniük. Amennyiben ezeket a helyzeteket sikerült volna kihasználniuk, el tudták volna dönteni a találkozót. Ez volt a fordulópont, innen a csapatom meg tudta fordítani a mérk?zést. A döntetlen igazságosabb lett volna, mert a nagyon jól futballozó DEAC-cal küzdelmes meccset játszottunk. Azonban a szerencse mellénk állt, és így nagy bravúrt hajtottunk végre. Gratulálok a csapatomnak lelkes játékáért és a példamutató küzdeni tudásáért. A DEAC-nak továbbá sok sikert kívánok! Hajrá Monostor!

-HBN-

Gyorsan szeretnél értesülni a Rangadó híreiről? Csatlakozz hozzánk! Eredmények, interjúk, átigazolási hírek első kézből.