A DASE a Berettyót is megverte

Pöszmet Tibor tanítványai öt gólt szereztek!

DASE - Berettyóújfalui SE 5-3 (3-3)

A mérkőzés krónikája:

A vezetést a vendégek szerezték meg az első negyedóra tájékán, ekkor a BUSE irányítója, Tóth Gergő lőtt szépségdíjas gólt közel 28 méterről a bal felső sarokba. 0-1

Nem sokkal később jött a válasz, Kovács Miklóst hagyták üresen a berettyói tizenhatoson belül, aki egy átvétel után 14 méterről a jobb alsóba lőtt. 1-1

Három perccel később megszerezte a hazai csapat a vezetést is! Egy baloldalról visszatett labdára Dobi Krisztián érkezett remek ütemben, aki közelről nem is hibázott, a léc alá lőtt. 2-1

Vezetése tudatában sem vett vissza a tempóból a DASE, s egy szöglet utáni lecsorgót követően Lázár Róbert eresztett el lövést 18 méterről, mely utat talált a hálóba. 3-1

a harmadik hazai gólt követően a piros-feketék percei következtek! Egy mélységi indításra a leshatárról lépett ki a vendégek támadója, majd közelről a kimozduló kapusu mellett a hálóba továbbított. 3-2

Még az első félidőben az egyenlítés is összejött Szitkó Róbert alakulatának, hiszen egy kapu előtti kavarodásnál a vendégek támadója eszmélt a leghamarabb, s nagy erővel Csizmár Kristóf kapujába bombázott 14 méterről. 3-3

A szünetben hármat is cserélt Pöszmet Tibor, mely új lendületet adott a DASE együttesének, s ez gólokban is megmutatkozott. Az ellenfél térfelének közepén sikerült labdát szereznie a debrecenieknek, mely után Kovács került helyzetbe a kapuval szemben, nem hibázott, ismét náluk volt az előny! 4-3

A második játékrész derekán jött a meccs utolsó találata, mely úgy szintén a DASE nevéhez köthető! Takács Tamás viharzott el a jobbszélen, majd Kovács elé tálalt, aki közvetlen közelről nem hibázott, s beállított a végeredményt. 5-3

-deac.hu-

Gyorsan szeretnél értesülni a Rangadó híreiről? Csatlakozz hozzánk! Eredmények, interjúk, átigazolási hírek első kézből.